CULINAR FORUM BY VIO

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
CULINAR FORUM BY VIO

RETETE CULINARE:DE LA LUME ADUNATE SI IARA`LA LUME DATE!

ORA EXACTA

Weather Widget

Ultimele subiecte

» TORT DIPLOMAT CU CAPSUNI
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Joi Oct 18, 2012 2:42 am Scris de RadarForum

» Tratament naturist pt colesterol si trigliceride
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Dum Iul 08, 2012 2:57 am Scris de NicoletaSima

» Meniul zilei
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Sam Iul 07, 2012 4:11 am Scris de AnastasiaM

» Aici...Grecia
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Vin Iul 06, 2012 3:40 am Scris de monic

» Chiftelute din dovlecei
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Vin Iul 06, 2012 3:34 am Scris de monic

» Prajitura cu mac si prune
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Vin Iul 06, 2012 3:31 am Scris de monic

» Zacusca cu ciuperci
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Vin Iul 06, 2012 3:28 am Scris de monic

» Piept de pui cu sos alb
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Vin Iul 06, 2012 3:24 am Scris de monic

» Supa de morcov si dovleac cu ardei gras
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Vin Iul 06, 2012 3:19 am Scris de monic

» Un excavator de inghetata!
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Vin Iul 06, 2012 2:57 am Scris de monic

» CHIPSURI DE DOVLECEI(BIO)
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Mar Iul 03, 2012 3:16 am Scris de olga40

» INGHETATA CARAMEL CU CROCANT LION
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Mar Iul 03, 2012 3:11 am Scris de olga40

» DULCEATA DE ZMEURA
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Mar Iul 03, 2012 3:05 am Scris de olga40

» maiestrie-talent-fantezie
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Dum Iul 01, 2012 3:12 am Scris de Narcisa91

» Harissa-sosul care taie arsita
Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO 75ed7710Joi Iun 28, 2012 7:51 am Scris de jeni

COUNTERS

CULINAR FORUM BY VIO

CULINAR FORUM BY VIO

SFATURI CULINARE

RADIO KISS FM


POFTA BUNA!

Food Photos

A/CLIK dr.

free counters
Free counters Curs Valutar BNR Convertor Valutar Page Rank CULINAR FORUM BY VIO Top66 Statistici TOP-SITEURI - Cele mai vizitate siteuri astazi TOP-RO - Top siteuri din Romania ClickLink.ro director web

MERCI PT.VIZITA!!!

LinkPro - Director Web

    Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO

    Vio
    Vio
    Admin
    Admin


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 31/07/2011
    Varsta : 62
    Localizare : Arad

    Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO Empty Regulamentul forumului CULINAR FORUM BY VIO

    Mesaj Scris de Vio Lun Aug 01, 2011 8:37 am

    1. Pentru a posta in forum este obligatorie inregistrarea pe site. Un membru al forumului poate avea un singur utilizator. Daca nu se respecta acest lucru i se vor sterge conturile.
    2. La inscriere trebuie sa aveti o adresa de e-mail valida.
    3. Va sfatuim sa nu va alegeti userul care ar putea contine: nume, prenume sau alte date care pot duce la identificarea dvs.
    4. ID-urile deja alese nu se mai pot schimba. Exceptie fac cazurile in care deja a fost ales un ID care contine date personale.
    5. Inainte de a deschide un topic nou, verificati daca subiectul respectiv a mai fost discutat (folositi Cautarea din site). Daca deschideti un topic nou, dati-i un titlu cat mai sugestiv.
    6. Va rugam sa respectati structura forumului. Mesajele scrise pe forum trebuie sa fie on-topic. Nu se accepta la un subiect mesaje care prin continutul lor apartin altui subiect existent deja pe forum si nici mesajele cu urari sau complimente scrise in numar exagerat.
    7. Nu se accepta trimiterea de mesaje nesolicitate (spam) catre alti membri ai forumului.
    8. Administratorul poatet decide stergerea/editarea mesajelor care nu contin informatii ajutatoare referitoare la subiectul discutat sau pe cele care creeaza tensiune si dezacord, fara a fi nevoiti sa dea explicatii. De asemenea pot decide si "blocarea" userilor, iar deciziile luate nu pot fi influentate de membrii forumului.
    9. Intrebarile sau problemele in legatura cu deciziile luate de moderatori pe forum se transmit acestora numai prin PM. Nu se iau in considerare mesajele scrise pe site, acestea vor fi sterse.
    10. Pentru alte nelamuriri, probleme sau reclamatii la adresa forumului va rog sa ma contactati prin mp. si nu postand aceste probleme pe forum. In caz contrar acestea vor fi sterse.
    11. Toate prevederile acestui regulament se aplica si in cazul mesajelor private (PM-uri).
    12. Mesajele private pot fi vizualizate in cazuri speciale de catre admin. Mesajele scrise pe site si pozele postate devin proprietatea forumului CULINAR FORUM BY VIO. Acestea nu pot fi sterse de pe forum la cererea utilizatorilor .
    14. In cazul in care publicati un articol sau poze, va rugam sa sa va asigurati ca aveti consimtamantul autorului. Este interzisa preluarea partiala sau integrala de pe alte forumuri a unor mesaje care nu va apartin.
    15. Este interzisa conectarea prin servere sparte/vulnerabile la forum. CULINAR FORUM BY VIO isi rezerva dreptul de a bloca accesul de la asemenea servere.
    16. Admin.isi rezerva dreptul de a selecta membrii si nu uitati ca pentru noi conteaza calitatea mesajelor si nu cantitatea.
    17. Mesajele care nu respecta acest regulament vor fi editate/sterse si pot duce la penalizari si blocarea contului.
    18. CULINAR FORUM BY VIO nu este obligat sa dea explicatii in legatura cu deciziile luate de catre moderatori sau administratori.
    19. In momentul inregistrarii se considera ca ati citit regulamentul si ca sunteti de acord cu el. Regulamentul poate fi modificat de catre Admin. fara a anunta acest lucru. Fiecare membru are obligatia sa intre periodic pentru al citi.
    Reguli de conduita
    1. Limba folosita pe acest forum este romana. Nu sunt permise mesajele scrise in alta limba, decat cu exceptia celor insotite de traducere sau de un rezumat in limba romana.
    2. Nu faceti abuz de scrierea cu majuscule, de limbajul tip "chat" (scrierea cu sh, tz, k sau alte prescurtări neuzuale).
    3. Nu faceti abuz de marimea fonturilor si de culorile folosite.
    4. Nu se admite folosirea de catre membri a unui limbaj vulgar, obscen sau discriminator in ceea ce priveste religia, sexul, nationalitatea, rasa etc. Nu se accepta sa fie jigniti sau atacati membrii forumului doar pentru ca nu impartasesc aceeasi parere.
    5. Nu sunt acceptate vendetele personale si barfa negativa la adresa altor utilizatori ai forumului. Certurile fara rost vor fi mutate in Recycle Bin.
    6. Pentru completarea/modificarea unui mesaj, folositi butonul EDIT, nu scrieti alt mesaj.
    7. Este interzisa editarea unui mesaj daca pentru acesta s-a primit deja avertizare/infractiune de la un moderator.
    8. Fiecare membru al forumului este responsabil de continutul mesajelor sale. In acest sens, nu ne asumam raspunderea privind opiniile dvs si nici nu raspundem de reclama negativa/pozitiva pe care o puteti face unei firme.
    9. Nu publicati numere de telefon, adrese de mail sau ID-uri de messenger in mesaje, ele vor fi sterse automat.
    Reclama pe forum
    1. Nu se admit in forum reclamele la propriile afaceri (site-uri, forum-uri sau firme) si nici nu se admite folosirea mesajelor private pentru a trimite spam. Site-urile si blogurile personale sunt acceptate, atata timp cat nu reprezinta o afacere.
    2. Nu se admite folosirea mesajelor pe forum si a mesajelor private pentru promovarea serviciilor.
    3. Daca doriti sa va faceti publicitate, contactati-ne utilizand acest formular.
    4. Semnaturile nu trebuie sa contina reclame (bloguri, site-uri ale furnizorilor de produse si servicii, poze si filme cu watermark). In caz contrar, semnatura va fi stearsa.
    5. Nu se permite folosirea avatarurilor/imaginilor de profil care indica reclama la un anumit produs sau serviciu.
    6. Nu se accepta publicarea de imagini care au marcate datele de contact (nume, adrese, etc) ale furnizorilor.
    7. Nu publicati link-uri catre site-uri concurente, ele vor fi automat sterse (inclusiv in PM).
    8. Userii pot da o singura data informatii referitoare la anumite produse si firme, numai daca acestea se refera strict la subiectul respectiv si daca au fost cerute.
    9. Daca moderatorii si administratorii considera ca anumite mesaje contin reclama, pot posta un mesaj de atentionare sau pot sterge respectivul mesaj.
    10. Nu se admite inregistrarea pe forum cu un nume care sa reprezinte reclama la propriile produse, site-uri sau firme.
    11. Pe acest forum este interzisa solicitarea de servicii de la useri care sunt furnizori (inclusiv pe PM).
    12. Semnaturile, mesajele de pe forum si mesajele private nu trebuie sa contina linkuri catre concursuri de pe alte site-uri si solicitari de votare catre membrii ,CULINAR FORUM BY VIO


    Nerespectarea acestui regulament se penalizeaza cu avertizare, si poate duce la blocarea contului si adresei IP!



    Admin.Vio

      Data/ora curentă este: Mier Mai 01, 2024 9:27 pm